Głodzilla

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Głodzilla! Żartowałem.
Nadzienie kakaowe robi sobie jaja z Głodzilli

Głodzilla – bohaterka reklamy rogalika 7 days. Nomen omen chodzi ona ciągle głodna i czyha na rzeczone rogaliki. Wtajemniczeni, którzy wiedzą jak one wygladają i ile ważą, bez problemu się domyślają, że Głodzilla do pełnego zaspokojenia musi ich zjeść bardzo dużo. Stąd może nas czasem zaskoczyć w najmniej oczekiwanych momentach. Podobno ulubioną piosenką Głodzilli jest utwór jednych z ostatnich żyjących dinozaurów zatytułowany „Satisfaction”. Obecnie nie gra w reklamie.

Level Up![edytuj]

W końcu Głodzilla dorwała się do rogalików. Niestety, było ich zbyt mało, by nasycić dupsko na full bajer i, na szczęście, wystarczająco dużo, by dostać Lvl Up'a i zostać Głodomorrą. I tak niewiele ten lvl up dał, gdyż nadzienie kakaowe z ciastem też dostały awansa. Nadzienie zostało Oficerem Nadzianym a jego kompan, ciasto, został jego mąkaczini. Już zdążyli zatopić statek zapełniony ludźmi Głodomorry, prawdopodobnie były to klony małego głoda, który, jak wiemy, jest bliskim krewnym (czyli synem) Głodomorry.


Centrarek.jpg To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny reklamy. Jeśli denerwuje cię przerywanie reklam filmami – rozbuduj go.