Gej

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


W czoko jest spoko!
Gej o byciu gejem
Pederasta – on tylko czeka aż się schylisz
Hasło Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego
Ja nie używam pewnego słowa na G, bo mi się z gównem kojarzy
Janusz Korwin-Mikke o słowie gej
Nie garb się! Na pochyłe drzewo każda koza skacze
Robert Górski KMN
Był on prostak, lecz umiał czuć wdzięk przyrodzenia…
Adam Mickiewicz o Panu Tadeuszu

Gej (homo sexualistus, waginosceptyk, waginofob) – osoba niemieszkająca na wyspie Lesbos nad morzem Gejskim (przez informatyków zwanym E-gejskim). Są to osobniki płci męskiej i lubią osobniki tej samej płci. Żywią się głównie kiełbasą, bananami i parówkami, popijając to jogurtem homogenizowanym; lubią też czekoladowe rożki. Pierwszymi znakami rozpoznawczymi mogą być np.: rozbieranie się przy kolegach na basenie, imponując ptaszkiem, gimnastykowanie się przed nimi i odejście od dziewczyny, która „mieszka za daleko” (tzn. ulicę dalej).

Każdy gej posiada w domu dzwonek do drzwi, który wydaje barwne dźwięki jakiegoś ptaka, pozwala to na rozpoznanie, kiedy z przypadkową wizytą wpadnie inny gej i po otworzeniu drzwi na wstępie powie „ale ma pan fajnego ptaszka”. Geje są znienawidzeni przez ONR, MW, NOP, JKM, LPR, WC, a także dresiarze i ziomki nie przepadają za nimi. W wyniku tej presji wytworzyli swoją bojówkę zwaną Antifą. Uwielbiają nieprzewidywalną „Modę na sukces”. Biorą udział w paradach i imprezach na orientację, podczas nich poszukują ptaków w lesie. Występują u nich dziwne relacje rodzinne. Często mają rodzonych braci, dla których są braćmi ciotecznymi. Jak widać, ich ulubiony serial ma wpływ nawet na ich sytuację rodzinną. Zazwyczaj są wychowywani przez samotne matki, które biją ich kablem od pilota lub bezprzewodową słuchawką od prysznica. Nie mówią „tak”, tylko „o giej”. Z nauczycielem nie wita się dzień dobry tylko vale magistra. Lubią wszystko co długie. Nie wyobrażają sobie życia bez czekolady i lodów. Pracują nad mięśniami ust i nie tylko.

Wygląd[edytuj]

Zdecydowana większość gejów to ulizani, opaleni jak blachary rudzi, zazwyczaj z grzywkami w stylu Justynki i brązowymi oczami (często dookoła oczu występują siniaki). Wielu gejów ma wyższy ton głosu. Często przebierają się za niewiasty: paradują w różowych stringach, staniku wypchanym papierem toaletowym, mocnej tapecie (oczy wymalowane do brwi i za dużo tuszu do rzęs) oraz króliczych uszach lub kokardce na głowie. Pojawiają się też osobniki o fioletowym futerku, ekraniku na brzuchu i antence w kształcie trójkąta. Ich ulubionym dodatkiem jest czerwona torebka.

Wykształcenie[edytuj]

Nie są absolwentami technikum samochodowego, gdyż w tych szkołach uczą, że tłok silnika spalinowego powinien pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej.

Poglądy polityczne[edytuj]

Większość gejów to lewaki, bo ci ich lubią i biorą udział w gejowskich manifestacjach. Typowe poglądy dla gejów to socjaldemokracja, socjalliberalizm i eurokomunizm. Geje nienawidzą wszelakiej maści prawicowców, konserwatystów, nacjonalistów, antysemitów, rasistów, katolików, kapitalistów i patriotów. Te grupy nazywają nazistowskimi. homoseksualizm jest patriotyczny o ile obydwie osoby są Polakami, wtedy jest dobry bo jest wyrazem miłości do narodu.

Czym się różni lesbijka od geja[edytuj]

To są dwa ciała stosujące się między efektami elektro-jądrowymi, które działają na skutek promieni energo-zdrowotnych, a w skład u nich wchodzą kobieta – płeć żeńska, mężczyzna – płeć męska. Są to dwie siły atakujące te ciała krążące wokół siebie danego krążownika ciał w sferze. A poza tym ludzie jakoś wolą tolerować lesbijki niż gejów[1], z prostego, elementarnego powodu, że seks lesbijek nie ma u podstaw - grzebania się w kupie.

Galeria[edytuj]

Ciekawostki[edytuj]

  • We wrześniu 2010, pewne skandynawskie linie lotnicze wprowadziły zasadę, że na pokładach ich samolotów mogą latać wyłącznie geje.
  • Niektórzy geje twierdzą, że „raz w dupę to nie gej, a po trzech się zeruje”.
  • Gej zaczyna płakać nawet, gdy się lekko skaleczy.

Zobacz też[edytuj]

Przypisy