Grupa Operacyjna

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Ty też mnie wkurwiasz!!!
Czy Grupa Ope jest hip-hopem??
Mieszko o swoim zespole

Grupa Operacyjna, znana też jako Ich Dwoje – polski skład hip-hopowy, należący do rodzaju hip-hopu inteligentnego tak zwanego badziewia, które można nazwać disco-polem dla inteligentnych inaczej. W skład zespołu wchodzą dwaj staropolscy Słowianie. Grupa wykreowała wielu nieznanych wcześniej raperów, takich jak Ędward Ącki czy Krzysztof Kononowicz. Mieszko i Ziemowit są powszechnie uważani za inteligentnych inaczej. Dlaczego? Bo ich wkurwiają Doda, Michał Wiśniewski, Kuba Wojewódzki i inni, powszechnie uważani za (nie)inteligentnych.

Skład[edytuj]

Mieszko[edytuj]

Najbardziej wygadana morda zespołu. Wszystko go wkurza. Ponadto, w każdej swojej "piosence" mówi jaki to ten świat jest poje**ny. Nawet nie wiesz, że na rzeczy, które ty ignorujesz, on wybucha atakiem histerii. Gdy ktoś ci mówi, że czas leci, ty odpowiadasz, że ma 100% rację, natomiast Mieszko wkurza się i odpowiada gdzie leci? Jak? Przecież nie ma skrzydeł! Lubiany przez polskich artystów. Jego rola w zespole jest prosta: napieprzyć, napieprzyć, napieprzyć, a potem zrobić z siebie durnia, przebrać się za Dodę i udzielić wywiadu dla dziennikarza, który przeprowadza wywiad z nadzieją, że Mieszko powie coś, co sprawi, że okaże się mądrym, bystrym, młodym człowiekiem z niebywałą elokwencją.

Ziemowit[edytuj]

Zazwyczaj producenci zespołów muzycznych siedzą w cieniu i liczą hajs, który natworzyli im podopieczni, ale on... on musi się lansować! Wszędzie się pokazuje: w teledysku do którego nie śpiewa piosenki, w wywiadzie, w którym tylko podpowiada Mieszkowi, na okładce płyty. Mimo to ludzie go lubią, gdyż w przeciwieństwie do Mieszka, jest przystojny i ładnie się szczerzy.

Muzyka[edytuj]

Nutki oczywiście bazgroli Ziemowit, lecz ze względu na brak stałych muzyków i niski budżet, muzykę wykonują tanie zespoły, grające przeważnie do kotleta. Grupa zasłynęła z krytyki innych. W ten sposób stali się gwiazdami polskiego przemysłu fonograficznego.

Crystal Clear app Volume Manager.png Autor tej sekcji wpisał tu raptem parę słów. Jeżeli denerwuje Cię takie postępowanie – rozwiń ją.

Teksty[edytuj]

Teksty ich piosenek jednocześnie niosą przesłanie przemyślenia zmysłu życia.Interesujące są też przemyślenia Mieszka, które najczęściej upowszechnia w programie Fristajlo.

Crystal Clear app Volume Manager.png Autor tej sekcji wpisał tu raptem parę słów. Jeżeli denerwuje Cię takie postępowanie – rozwiń ją.

Fani[edytuj]

Ich fani to zazwyczaj informatycy lub osoby odseparowane z życia publicznego. Dla nich Grupa Operacyjna to prawdziwy przywódca. Istnieje podobno bojówka nazwana imieniem lidera grupy ZiemovittHools ich zadaniem jest wysyłanie sms-ów i głosowanie na grupę podczas występów scenicznych.