He-Man

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Obejrzyj ten film na YouTubie
He-Main Heyeyea song
Obejrzyj ten film na YouTubie
Czołówka serialu o He-Manie
He-Man to pedofil!
Na potęgę Posępnego Czerepu!!! Mocy, przybywaj!!!
He-Man o sobie
Obronię tezę jak He-Man Eternię
Magik chwali He-Mana

He-Man (oficjalnie Książę Adam; ur. 15 września 1983) – metroseksualny superbohater komiksów i kreskówek oraz jeden z Władców Wszechświata, podróba Conana Barbarzyńcy. Najsilniejszy człowiek we wszechświecie. He-Man ma klatę jak Pudzian i ochoczo wywija mieczem. Jeździ na przerośniętym sierściuchu Cringerze i walczy z wszelkim złem w postaci Gothów. W cywilu nosi jednobarwne rajstopy, podkreślające wygląd jego umięśnionych ud. Najgroźniejszym wrogiem He-Mana jest Szkieletor, czyli przyrząd znajdujący się w każdej szanującej się szkole w sali do biologii.

Prawda o He-Manie[edytuj]

He-Man tak naprawdę to Conan Barbarzyńca dla dzieci. Firma Mattel początkowo chciała wykupić prawa do wyłączności tworzenia zabawek z Conanem, ale zmieniła zdanie, gdy film okazał się być jednym wielkim fantasy pełnym flaków i gołych lasek. Firmie żal było jednak to wszystko porzucić, więc stworzyła swoją własną postać, jaką był właśnie He-Man. Szybko doczekał się kilku słabej jakości kreskówek z nielogicznym scenariuszem i równie nielogicznego filmu (aktualnie trwają prace nad jego remakiem).

Ciekawostki[edytuj]

  • Pomimo tego że He-Man wygląda jak gej na paradzie równości, a Książę Adam jak gej czekający na rozmowę kwalifikacyjną (czyli z twarzy są tacy sami), to jego rodzice nie poznają w Adamie superbohatera.
  • He-Man to po grecku błona dziewicza.


Krecik.jpg To jest tylko zalążek artykułu związanego z postaciami fikcyjnymi. Jeśli rozpoznajesz Rumcajsa i Pszczółkę Maję – rozbuduj go.