Jacek z Klanu

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy bohatera z serialu Klan. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Obejrzyj ten film na YouTubie
Jacek ma za złe Piotrkowi, że go wyzywa od Tabalugi
Ja już tak nie chcę, rozumiesz?
Jacek do kawałka mięsa

Jacek Borecki – bohater serialu Klan. Były mąż Beaty, ojciec Małgosi, pracownik banku, choleryk, korpośmieć, frustrat, pracoholik, nałogowiec. Odkąd się urodził szuka rozwiązań i przeszkadza mu cholerny, złośliwy los, przez który zawsze musi się coś spieprzyć. Na wzór innego bohatera z serialu nauczył się sztuk walki na przedmiocie codziennego użytku. Narzędziem okazał się kultowy tłuczek do mięsa, którym potrafi stłuc nie tylko mięso, ale i twarz Piotra.

Jacek w wolnych chwilach dorabia sobie w dubbingu, gdzie grozi Arktosowi, udaje, że jest Ciastkiem oraz chwali się swoim fetyszem stóp.

Według fanów Jacek miał romans z córką ojca swojego pasierba.

Scenę bicia mięsa miała przerazić kilkadziesiąt emerytów oglądających Klan. Na podstawie 3115 odcinka ma powstać nowa powieść Stephena Kinga.

W 325 odcinku serialu Klan Jacek wywalił się na sadybowych schodach w domu seniorów Lubiczów. Według fanów scenarzysta spieprzył sprawę, bo postać Jacka przewijała się jeszcze przez kolejne 2700 odcinków.


Krecik.jpg To jest tylko zalążek artykułu związanego z postaciami fikcyjnymi. Jeśli rozpoznajesz Rumcajsa i Pszczółkę Maję – rozbuduj go.