Jon Lajoie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Czujesz respekt?
Jon, jeśli chcesz odnieść sukces w życiu, to daruj sobie, bo jesteś niedorozwojem.
Rada babci Jona

Jon „MC Vagina” Lajoie – artysta kabaretowy, twórca takich hitów jak Everyday Normal Guy, Show Me Your Genitals, czy High as Fuck. Reprezuntuje północ. K do ANADA suko!

Dzieciństwo

Molestowanie seksualne

W filmie Lekcje Życiowe z Jonem artysta przyznaje się do molestowania seksualnego przez pewnego mądrego, starego mężczyznę. Miał go nakłonić do współżycia słowami Jestem starym mądrym człowiekiem, więc mogę dotykać cię w okolicach kąpielówek. Wydarzenie to miało duży wpływ na uświadomienie seksualne Jona.

Przemoc fizyczna

Mój brat kiedyś mi powiedział:
Cios! Kopniak! Ukłucie!
Cios! Kopniak! Ukłucie!
Żartuję, to były rzeczy, które mi robił!
Jon Lajoie o wyrażaniu miłości przez swojego brata

Lajoie za młodu był świadkiem przemocy fizycznej, co miało duży wpływ na jego życie. Dorastał bity przez brata i okradany przez najlepszego przyjaciela. Ponadto był świadkiem śmierci swojego dziadka.

Dorosłe życie

Problemy seksualne

Lajoie lansuje się w stylu naszej-klasy
Kobiety są głupie, więc ich nie szanuję
Jon o kobietach

Zbyt częsta masturbacja spowodowała, że Jon ma problem z przedwczesnym wytryskiem. W utworze Too Fast śpiewa o tym, że może kontrolować wszystko oprócz tego. To i kilka błahostek (zabicie ojca wybranki, permanentne zdradzanie) doprowadziły do rozpadu trzech związków.

Epizod z narkotykami

Jon otwarcie przyznaje, że pali zioło. Z resztą to nic dziwnego, bo na trzeźwo nikt nie stworzył by takich utworów jak on. Gdy był na haju wymyślił grę, do której był potrzebny kij bejsbolowy i jeżozwierz. Niestety nikt nie sprzedawał jeżozwierza, toteż Jon porzucił ten pomysł i poddał się nałogowi.

Muzyka

Płyta „You want some of this?” zyskała duże uznanie wśród krytyków[potrzebne źródło]. Znajduje się na niej siedemnaście utworów w wielu stylach (gangsta rap, dance, pop, metal).

Z okazji śmierci Michaela Jacksona Lajoie nagrał piosenkę „Michael Jackson is dead”, w której stawia dość odważną tezę, że MJ umarł przez zadławienie się spermą dwunastolatka. Większość użytkowników wyraża swoje niezadowolenie (np. „Obviously your a fucking retard”, „Fucking losers , Respect Michael ! <3”) albo bezgranicznie zgadza się z Jonem („fuck yea.good work”, „xD that's cool”).

Zobacz też