Josh Freese

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Josh podczas stukania w gary

Josh Freese (ur. 25 grudnia 1972 w Orlando) – amerykański, szatański perkusista.

Zaczął się uczyć w wieku 7 lat, a już jako piętnastolatek jeździł na profesjonalne koncerty. Ze względu na swoje ostre usposobienie był lubiany, co owocowało bogatą karierą (grał w ok. 10 poważnych zespołach).

Początkowo wiązał się z punkowymi kapelami, bo te wydawały mu się bardziej zbuntowane, jednak ograniczał się także do rocka. Grał dość fajnie.

Był także kompozytorem poppunkowym, tak więc jego kariera usiana jest szatańskimi rzeczami.

Z Guns N' Roses współpracował od 1997 do 2000, ale nigdy nie był ich oficjalnym perkusistą, tylko muzykiem studyjnym, jednak dzięki jego współpracy wyszły przyjemno – szatańskie utworki.

Osobowość[edytuj]

Iście szatańska, latał po scenie jak opętany, robił wszystko, żeby tylko rozwalić głośniki, rzucał w ludzi butelkami, wysławiał szatana i prosił o jałmużnę dla swojego Pana. Dawał ludziom nadzieję, że szatan jeszcze zapanuje nad kretynami sławiącego fałszywego Boga.

Ciekawostki[edytuj]

  • Grał na urodzinach szatana;
  • Potrafił spalić ludzi samym wzrokiem;
  • Potrafił grać na perkusji bez rąk;
  • Dzięki wstawiennictwu szatana współpracował z Evanescence
  • Jadł koty bez popijania
  • Jego największym wyczynem jest zrobienie 15 pompek nad rozżarzonym węglemCrystal Clear app knotify.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny muzyki. Jeśli wytrzymasz 10 minut w słuchawkach – rozbuduj go.