Kamil Durczok

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Blue fundraising icon for Wikipedia- 2014-02-08 14-34.png
Kamil nie ukrywa że jest gejem
Obejrzyj ten film na YouTubie
Kamil i jego stół

Kamil Durczok (właśc. Kamil Dupczok) (ur. 6 marca 1968 w Katowicach) – polski dziennikarz, były redaktor naczelny i prezenter Fucktów. Rycerz Upierdolonego Stołu, pogromca brudu na stołach. Molestator.

Pracował w Tefałpe i wiodło mu się dobrze, lecz zaczął mówić o tym, że życie tam smutne jest raczej. W końcu poddenerwowany przejechanym psem, podjął decyzję o zdradzie i ucieczce do masońskiej telewizji Tefałen. Prowadził Fakty lecz przez śledztwo komisji Tefałenu musiał odejść. Przez pewien czas pracował w Eremefefem.

I wszystko było by pięknie, gdyby nie to, że jest Ślązokiem. Ulubionym słowem Kamila jest yyyyyyyyyyy.

Pierwszy orędownik czystości w studiach telewizyjnych. Strasznie go wkurwia, kiedy stół jest upierdolony (tzn. ubrudzony, najprawdopodobniej farbą). Na szczęście zlikwidowano jebany przerywnik pokazujący stół od góry. Nadal nie wie, czy gdyby tu gówno leżało, to też byś tak zostawił. 16 lutego 2011 podczas programu Fakty po faktach Durczok był tak zadowolony, że aż wstawiony.

Ostatni jego występ na łamach tegoż dziennika miał miejsce 5 lutego 2015 roku. Utrata pracy wiązała się ze znalezieniem w jego domu narkotyków, które zapewne w ramach zemsty mu podrzucił Rurek.