Kolczyk

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Kolczyki multimedialne

Kolczyk – metalowy dzyndzel zawieszany na uszach, w pępkach, językach, łechtaczkach, głównie przez kobiety. W ostatnich czasach coraz popularniejsze przez ciągle rosnącą rzeszę homoseksualistów. Celem zakładania jest ułatwienie szarpania osoby noszącej kolczyki za uszy, a także uczynienie tej czynności o wiele bardziej bolesną. Mają też pewne walory estetyczne, ale tę drobną wadę można zignorować. Niemal zawsze wyposażone są w haczyki, agrafki i inne bajery, które umożliwiają przytwierdzenie ich do uszu, oraz (opcjonalnie) różnorakie ozdóbki, takie jak serduszka, gwiazdki, różne świecidełka itp.

Przed pierwszym założeniem kolczyków uszy należy przekłuć w dolnej części ucha (najpierw czytaj, potem rób, idioto) gwoździem kalibru minimum 8mm. Najlepiej ucho położyć na blacie, a następnie wbić gwoździa młotkiem. Twój problem, jak go później wyciągniesz.


Crystal Clear app ksirtet.svg To jest tylko zalążek artykułu o jakimś przedmiocie. Jeśli nie boisz się tego dotknąć – rozbuduj go (artykuł, nie przedmiot).