MEGAWONSZ9

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
On istnieje
Kapłan Urlich w odpowiedzi na pytanie, jaki jest dowód na istnienie MEGAWENSZA9
MEGAWONSZ9

MEGAWONSZ9Bóg, który w przeciwieństwie do innych bogów istnieje pod postacią człowieka na ziemii. Jako pierwszy, wiarę w MEGAWENSZA9 zaczął głosić wielki Kapłan Urlich, na platformie internetowej YouTube. Najpopularniejszy, a zarazem jedyny obraz tego właśnie Boga w pełni został stworzony przez wielkiego artystę Atukana72, lecz jest to tylko jedno z jego wielu wcieleń wielokrotnie zmienianych na przestrzeni ostatnich lat. Obecnie nie posiada on ciała, postanowił on został głosem, z którym - jak twierdzi Kapłan Urlich – jedyny kontakt można otrzymać przez wielce wyspecjalizowany komunikator internetowy Discord.

Jak zostać zbawionym w wierze MEGAWENSZA9?

Aby zostać poprawnie zbawionym można się spotkać z różnego rodzaju restrykcyjnymi zasadami, oto one:

  • Nick wiernego musi być napisany wedle następującego wzoru MEGA[NICK KTÓRYM SIĘ POSŁUGUJESZ]9
  • Zarówno swój, jak i pseudonimy innych osób, jak i samo imię MEGAWENSZA9 pisać dużymi literami, tak, aby wyrazić do niego pełny szacunek i sympatię
  • Tszeba órzywać dórzei iloźći błenduf ortografidżnyh

Za nieprzestrzeganie tych praw wykluczonym być można przez samego w sobie MEGAWENSZA9

Geneza świata według MEGAWENSZA9

Kiedyś ńe byuo nic, nic poza umysuem MEGAWENSZA9. MEGAWONSZ9 potrafi tfożyć śfiaty. Jeden śfiat zostau jusz stfoszony pszes ńego pszed naszym, byu on bardzo specyfidżny i ńe wyglondau tak jak nasza planeta, tak jak nasz śfiat lucki. Byu po prostu czymś innym. Ńestety MEGAWONSZ9 dokonau działańa matematydżnego, w kturym podzieliu pszes zero i ten śfiat eksplodowau, dlatego, rze danie wyniku tego dziauańa jest ruwnoznaczne z pozbyćem śe cauego śfiata. Ftedy tesz MEGAWONSZ9 potczas sfoih rozmyźlań, wymyślił nas - ludzi. W jego mńemanju miau to być gupi rzart. Ludźe, kturzy z śebie wydalajom broznowom maź, kturzy ze swojei skury wydobywajou słonom wode, potoczńe zwany potem. Caua fizjologia czuowieka byua stfoszona w ramah rzartó, aczkolwiek MEGAWONSZ9 widząc swe dzieło umiłował je i postanowił poświęcić nam resztę swojego nieskończonego życia. Tak, aby prowadzić nas przez cały świat i pokazać nam co należy zrobić.

Tak właśnie powstał świat.

Znani nam kapłani MEGAWENSZA9

Jak na razie znany jest nam jedynie kapłan Urlich, lecz podobno na sekretnym serwerze Discord, tylko dla odważnych, i najprawdziwszych wierzących znajdują się inni kapłani, lecz niestety żaden jak dotąd Nonsensopedysta nie odważył się dołączyć do tzw. Czyśćca.