Małgorzata Rozenek-Majdan

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiej celebrytki. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
He is David Beckham. Me is Victoria Beckham. In Poland. Really!
Małgorzata Rozenek-Majdan przedstawia siebie i męża Chińczykom
Małgorzata Rozenek idzie jak burza. Gwiazda TVN podpisała właśnie nowy kontrakt reklamowy, tym razem z producentem papieru toaletowego.
Kuba Wojewódzki o Małgorzacie
Radzio, brać te legginsy?! A te?
Małgorzata Rozenek ma największy dylemat w surwiwalowym reality show „Azja Express”

Małgorzata Rozenek-Majdan (ur. oficjalnie 1 czerwca 1978 w Warszawie) – polska celebrytka, rzekomo prawniczka, polska „Viktora Bekł Cham”. Obecna żona Majdana. Nosi zawsze ze sobą białe rękawiczki, którymi sprawdza zawartość odbytu czy masz kurz na regale.

Biografia[edytuj]

W wieku 19 lat ukończyła szkołę baletową, dzięki czemu cieszy się nienaganną figurą i może udawać ekspertkę od savoir-vivre (choć balet i kindersztuba nie zawsze idą w parze). Potem studiowała prawo i obroniła doktor. Niestety nie znalazła pracy u Sędzi Anny Marii Wesołowskiej, gdyż bardziej przekonująca była żona jednego z kandydatów na prezydenta Polski. W takim przypadku Małgorzata Rozenek została gospodynią polskiej wersji brytyjskiego programu The Perfect Housewife with Anthea Turner, czyli Perfekcyjna pani domu, który początkowo był emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN Style. Jako, że szukanie brudów nawet u stereotypowej Kowalskiej jest interesujące, to Rozenek przeniosła swój program do TVN. Rok później została jurorką w reality show Bitwa o dom, gdzie oceniała czystość i przestrzeganie BHP. Potem wydała parę książek o tym, jakie środki do czyszczenia toalet są najlepsze. W marcu 2015 roku prowadziła program „Piekielny hotel”, w którym oceniała stan pokoi po realizacji dzieł kultury. Później zadebiutował jej program „Projekt Lady”, w którym uczyła gimbusiary jak należy się zachowywać, by być dobrą luksusową francuską pokojówką.

Programy telewizyjne z jej udziałem[edytuj]

 • Zacisze gwiazd (2007) – ot po prostu pojawiła się;
 • Kobieta Cafe (2010) – kolejne parcie na szkło bez sukcesu;
 • Zrozumieć kobietę (2012) – pojawiła się jako przykład braku logiki u kobiet;
 • Perfekcyjna pani domu (2012-2014) – rozkazywała kobietom sprzątać domy i stosować Coca-Cole do usuwania kamieni w sedesie;
 • Bitwa o dom (2013-2014) – oceniała czystość garaży i nienawidziła „dywaników, które wyglądają, jakby ktoś na nie zwymiotował tęczą”
 • Project Runway (2014-2015) – lansowała się w kolejnym głupim show dla anorektycznych modelek;
 • Piekielny hotel (2015) – szukała śladów spermy po łóżkach hotelowych;
 • Projekt Lady (2016) – prowadziła program i uczyła stereotypowe Karyny zasad savoir-vivre;
 • W dobrym stylu (2016) – prowadziła program i uczyła Polki, że nie wypada wyjść na miasto bez torebki z skóry z krokodyla za 15 tys. złotych;
 • Azja Express (2016) – reality show, w którym bierze udział. Znana z perfekcyjnego języka angielskiego.

Mężczyźni[edytuj]

Jak widzimy na zdjęciach, Małgośka to atrakcyjna babka, która ma branie u mężczyzn. Dotychczas zawarła związek małżeński i gwarancję na alimenty trzy razy:

 • nieznany z imienia – Małgorzata ożeniła się z nim podczas studiów i szybko wzięła rozwód. Gość był jednak sprytny, bo wiedział, do czego służy prezerwatywa;
 • Jacek Rozenek – dał jej nazwisko, dwójkę dzieci i 5000 zł. alimentów miesięcznie. Jacek wytrzymał z Małgorzatą 10 lat, aż w 2013 roku powiedział, że ma dosyć krytykowania jego mody na wyrzucanie skarpetek na podłogę;
 • Radosław Majdan – najnowszy narybek, dał jej drugą część nazwiska. Małgorzata ożeniła się z nim we wrześniu 2016 roku, na specjalne życzenie Super Expressu.

Galeria[edytuj]