Macica

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Macica – dysk twardy kumulujący dane dostarczone przez penisa i waginę. Zazwyczaj trwa to około 9 miesięcy, przy czym ich odzyskanie po tym procesie wiąże się z ogromnym bólem dla komputrzyc. Możliwe jest sformatowanie dysku z ówczesniejszą archiwizacją danych poprzez tzw. cesarskie cięcie. Macica w stanie wolnym jest mało użytkowana, jednak posiada znaczną pojemność nośną (nawet 6 kilo danych). Znajduje się tam również sektor rozruchowy który jest nadpisywany przemiennie przez dwie głowice co 28 dni. Aby doszło do pełnego uruchomienia potrzebny jest jednak moduł jądra systemu, który powinien zostać załadowany w odpowiednim czasie podczas odczytywania informacji z sektora rozruchowego.

Możliwe jest permanentne usunięcie danych z macicy w czasie kumulacji, aczkolwiek jest to bardzo kontrowersyjna kwestia. Polskie prawo dopuszcza taką możliwość w przypadku poważnych błędów w kodzie, gdy wystąpiło wprowadzenie danych metodą brute force (tzw. gwałt), bądź stabilność komputrzycy jest zagrożona.


Crystal Clear app virus detected 2.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny biologii. Jeśli się nie brzydzisz – rozbuduj go.