Maciej Maleńczuk

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiego muzyka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Czyż on nie jest śliczny?

Maciej Maleńczuk (ur. 14 sierpnia 1961 w Wojcieszowie koło Złotoryi) – onanista, polski wyjec wokalista, szarpidrut gitarzysta, satanista, „artysta” rockowy i grafoman poeta. Był mięczakiem cwelem i w roku 1981 skazany został na śmierć dwa lata więzienia za to, że nie lubił służby wojskowej. Po wyjściu na wolność stał się chamem, zaczął grać na gitarze i śpiewać o tym, jak bardzo nienawidzi różnych ludzi. Coś jak Gadający Szwed. Prezentował to na ulicach Krakowa, Warszawy, Poznania i innych polskich miast. W latach 19862005 był wokalistą i frontmanem zespołu Pudelsi, z którym nagrał szereg płyt. Jest autorem Chamstwa w państwie. Podczas koncertów potrafi pięknie gestykulować. Zawsze towarzyszy mu brzydki i łysy basista.

Męskość

M. Maleńczuk uchodzi za najseksowniejszego faceta w Polsce. Szacuje się że w całym kraju ma około 900 tys. fanów (głównie homoseksualiści i niemiecka mniejszość narodowa w Polsce). Jego popularność tłumaczy się głównie:

  • świetną muzyką;
  • wspaniałym, atłasowym, pociągającym głosem;
  • wrodzoną subtelnością i wdziękiem połączonym z ukrytą męską siłą;
  • inteligentnym spojrzeniem;
  • idealnie zadbaną, gładką skórą;
  • słynnym ekscytująco seksownym związkiem z Hajką Grundbaum;
  • POglądami, dzięki którym promuje się go we wszystkich mediach.

Nie ma Boga!

Jednym z ważniejszych wydarzeń w nowoczesnej nauce było stwierdzenia Nie ma Boga! jesienią roku 2006. Teza ta poparta badaniami przeprowadzonymi przez profesorski zespół filozofów Pudelsi. Rozmyślania tych inteligentnych i czułych ludzi dowiodły że tak naprawdę jedynym celem istnienia człowieka jest masturbacja.

Kąpanie braci

Kąpanie braci to przysługa, jaką wg Macieja Maleńczuka miał względem braci Kaczyńskich wyświadczyć Donald Tusk. Poeta, przy wsparciu kolegów z zespołu, opisał to następującymi słowami:

Spod prysznica słychać plusk –
To Kaczora kąpie Tusk
Wolność słowa (Pudelsi)