Magdalena Ogórek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiej polityk. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Madziunia we własnej osobie
Magdalena podczas konwencji wyborczej. Tego wieczoru wyglądała trochę niewyraźnie
Ogórkowa na zdjęciu grupowym kandydatów na prezydenta
Wystawię swą sekretarkę!
Szatański pomysł Leszka Millera – 2015
Mniam dziś ogórkowa na obiad.
A to już coś osobistego z archiwów
Też wpadnę na Sylwester z Dudą. Co się będę kisić
Madzia jedzie na imprezę w Pałacu Prezydenckim

Magdalena Ogórek (ur. 23 lutego 1979 w Rybniku lub w bezimiennej wiosze – trwają spekulacje) – polska celebrytka, a tak dokładniej to aktorka oraz historyk i doktor nauki.

Nieznane życie[edytuj]

Przez niemal trzydzieści sześć lat swojego życia Madzia była nikomu nieznana. Nawet rodzicom. Zdobywała wykształcenie i zawód, była żoną posła SLD. Nic, ogółem, nie zapowiadało tego, że kobieta z prowincjonalnego miasta zdobędzie sławę. Oprócz nauczania i bycia żoną swojego męża zagrała kilka epizodów w filmach i serialach. Jej uroda była podziwiana już wtedy, jednak nikt się jej szczególnie nie przyglądał. Do czasu…

Wielka polityka[edytuj]

Był sobie pewien wilk. Rządził już raz królestwem i od tamtego czasu jego poparcie coraz bardziej spadało. On natomiast pragnął władać całym ciemnogrodem. Dwoił się i troił, jednak nie wychodziło, bo wciąż nie zyskiwał poparcia. Mało tego – było coraz mniej ludzi zainteresowanych wilkiem. Gdy tak myślał, jak uzyskać władzę, w oko wpadła jego partyjna sekretarka – biała owieczka Magdalena Ogórek. Chytry wilk naobiecywał jej różnych rzeczy. Od tamtej pory Magda stała się jedną z najbardziej znanych twarzy hulanki Millera, gdyż bierze udział w wyborach prezydenckich 2015. Jest w dodatku jedną z trzech lub czterech kandydatów mających jakiekolwiek szanse na wygraną. Dzięki Magdzie o ksywie Ogórkowa zamiary wilka powoli spełniają się, bo SLD jest o wiele bardziej rozpoznawalne niż rok czy nawet kilka lat temu. Owieczka Magda natomiast przemawia i mąci w głowach wyborcom. Uzyskuje tym samym duże szanse na wygraną.

Maga miała duże szanse na zostanie prezydentem. Ładna buzia, ładna prezentacja i ładne inne walory. No ale podkładanie głosu przez Millera przyczyniło się do przegranej. Madzię szybko przegonił Kukiz, potem jeszcze pan z muszką zdobył trochę głosów więcej.

Madzia jednak uznała, że trzeba dostosować się do rzeczywistości. Porzuciła lewicę z nazwy i przeszła do sympatyków lewicy realnej. Teraz gnębi byłych SS-manów, którzy ukradli obrazy podczas II wojny światowej.