Mickael Thomson

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Przystojniaczek
On skacze? Myślałem, że jest przyklejony do ziemi.
Jedna z Larw po koncercie Slipknota
Nie wkuCenzura2.svgiaj mnie, a będziesz cały.
Mick dający radę, jak się z nim obchodzić

Mickael Thomson (zwany też jako Karabin) – gitarzysta kindermetalowego zespołu Slipknot, znany głównie z histerycznych ryków, trzepania głową i bycia dosłownie przyklejonym do ziemi. Mimo swojego przerażającego wyglądu jest obiektem zamiłowania wszystkich gitarzystek.

Młodość[edytuj]

Mick urodził się na jakimś amerykańskim zadupiu w stanie Iowa. Już od najmłodszych lat kochał machać swoimi bujnymi długimi włosami, co zachęciło go do grania na patykach znalezionych w lesie. Kiedy już nauczył się grać coś więcej niż tylko Wlazł kotek na płotek, założył sklep z gitarami, w którym zaczął prowadzić lekcje gry na wiosłach dla opornych.

Kiedy dorosnął, zauważył, że jest wielkim, postawnym potworem (193 cm wzrostu). Chcąc być jeszcze groźniejszy, zaczął pompować na siłowni. Okazało się to jednak za mało, więc poszedł do najbliższego sklepu sportowego i kupił tam maskę hokejową, w której zaczął codziennie paradować. Kiedy oficjalnie stał się zmorą nocną dzieci, które miały nieszczęście go spotkać, postanowił znaleźć sobie zajęcie, które pozwalałoby mu na bezkarne straszenie ludzi. Początkowo był szarpaczem strun w kółku teatralnym zwanym Body Pit, w którym zapoznał się z świnką Paulem Gray'em, która miała plany rozkręcić niepokonany zespół kindermetalowy. Thomson początkowo nie był zainteresowany marzeniami Paula, więc nie słuchał go i nie angażował się w tą akcję.

Slipknot i sława[edytuj]

W obliczu kryzysu. Mick postanowił spytać Paula o ten wielki projekt zespołu nu metalowego. Okazało się, że ichniejszy gitarzysta poszedł grać na organkach i pilnie potrzebują goryla, który go zastąpi. Thomson bez zastanowienie przybył na próbę w swojej zmodyfikowanej maskę hokejowej i stroju małej Bo Peep z Toy Story. Mick idealnie pasował do tego towarzystwa – mógł trzepać włosami dopóki nie zdarł sobie wszystkich ścięgien.

Z czasem Thomson zaczął opanowywać nowe techniki grania na swojej ulubionej gitarce z napisem „znienawidzony”, oraz nauczył się wykorzystywać swój dar przekonywania ludzi, żeby dołączyli oni do Melda[1]. Pewnego dnia do zespołu wciągnął się mierzący dwa metry, maniak Jim Root, który szybko zaczął uczyć się z Mickiem nowych, pisanych przez Corey'a Taylora, kawałków pełnych nienawiści do małych kotów. Oboje przegięli z szarpaniem głową po płycie All Hope is Gone i musieli przejść operację na swoich kręgosłupach. Obecnie Thomson wrócił do szarpania strun, jednak do końca życia będzie musiał uważać z tym, co robi ze swoją szyją i kręgosłupem.

Ciekawostki[edytuj]

  • Jest on miłośnikiem kotów i interesuje się seryjnymi mordercami[2].
  • Uwielbia wędkować, podobno jest to jedyny czas, kiedy można do niego podejść, nie będąc zagrożonym skończeniem w trumnie.
  • Podobno na Youtubie znajduje się film ze skaczącym Thomsonem.
  • Pewnego wieczoru pokłócił się ze swoim bratem i został przez niego trafiony nożem w głowę. Co najlepsze nie tylko przeżył, ale i nic mu się nie stało.

Przypisy

  1. Najczęściej wykorzystywał do tego celu swój wygląd i wzrost
  2. Dziwne, nieprawdaż?