NonNews:Błaszczak planuje zamknąć Przedjutrze

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Już 10 lat temu Przedjutrze miało problemy, gdy pomylili premiera Kaczyńskiego z Andrzejem Lepperem. Tyle że wówczas Samoobrona uznała to za niewinny żart i nie zgłosiła nas do prokuratury. Po 10 latach, gdy III wojna światowa jest na topie, wraz z nią wraca cenzura i dyktatura

17 listopada 2016

Skandal! Hańba! Powrót cenzury i tzw. półkowników! Mariusz Błaszczak planuje zamknąć Przedjutrze za rzekome szerzenie dezinformacji. Po kolejnym spotkaniu ważniaków z NATO polski minister spraw wewnętrznych zajął się walką z szerzeniem nieprawdziwych informacji.

Mariusz Błaszczak zastąpił Antoniego Macierewicza na spotkaniu państw NATO w stolicy Łotwy (minister obrony narodowej odwoził Misiewicza do Szkoły Medialnej Ojca Rydzyka). Co prawda oprócz Błaszczaka był także Witold Waszczykowski, ale nie znał angielskiego i wrócił do domu. Na pierwszy ogień pójdą wszystkie rosyjskie media – gazety, portale internetowe oraz TVP3 Lublin będąca piątą kolumną Kurskiego. Po usunięciu wszystkich gadzinówek Putina w ruch pójdzie zła niemiecka prasa – Newsweek, RMF FM, TVN oraz Fakt. W kolejce stoi niestety Przedjutrze (główne centrum opiniotwórcze, które czyta Lech Wałęsa).

Cenzura! Precz z kaczyzmem! Wolna Polska! – tak plany Błaszczaka oceniła 82-letnia pani Janina, prenumeratorka Przedjutrza i zasłużona bohaterka zielonogórskiego ORMO oraz lubuskiego KOD-uBłaszczak cenzuruje moją gazetę! I skąd ja będzie wiedziała, co nowego dzieje się w Rumunii.

Plany Mariusza Błaszczaka podobają się innym polskim politykom. Ze szczególną aprobatą odnosił się do pomysłu walki z dezinformacją Antoni Macierewicz, który nie zdążył na samolot z Bydgoszczy do Rygi.

Źródło