NonNews:Od lat Polska znajduje się pod wodą

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Jesteś pewien, że u ciebie za oknem nie pływa takie coś?

28 października 2006

Nikt z nas nie zdaje sobie z tego sprawy, ale Polska od ponad dziesięciu lat znajduje się pod wodą. Być może tego na pierwszy rzut oka nie widać, ale tak jest. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy w prawym dolnym rogu pulpitu swojego Windowsa (tam gdzie znajduje się zegar) i wybrać „ustaw datę/godzinę” i „strefa czasowa”. Ja byk stoi, że Polska znajduje się pod wodą. Microsoft przecież nie kłamie. Tak jest!

Najwięksi polscy politycy odmówili skomentowania tej sytuacji, odpowiadając tylko proste bul, bul, bul. Nam jednak udało się wreszcie rozwiązać wiele ważnych dla Polski spraw: to dlatego liczne małe płotki odpływały z Polski do pracy w Anglii, Irlandii, Włoch czy Hiszpanii, dzięki temu też w Polsce pojawiło się wiele grubych ryb światowego biznesu, chcących założyć tu swoje fabryki. Czuliby się tu po prostu jak ryba w wodzie. Nie dziwne też, czemu mieszkańcy Rybnika tak dobrze się mają. Ta sytuacja jest też korzystna dla kaczorów, które mają gdzie się pluskać.

Niestety (albo może i stety) ta sytuacja wkrótce się zmieni – Microsoft postanowił zainwestować ogromne pieniądze i odpompować całą wodę z Polski, a stanie się to przed premierą Windowsa Visty – wówczas przestaną z Polski odpływać pracownicy, przypływać inwestorzy, a osławione kaczory nie będą miały się gdzie schronić.

Źródło