Nonsensopedia:Strony do usunięcia/Cytaty:Tadeusz Rydzyk

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Cytaty:Tadeusz Rydzyk

Ja wiem, że walka o zachowanie neutralnego punktu widzenia w przypadku Rydzyka jest walką beznadziejną, ale to hasło ocieka nienawiścią, odwołaniami do hiteleryzmu, parafrazami słów Adolfa i tekstmi typu "Siostro Leoncjo, wszystko fajnie, dobrze się ruchasz, tylko czemu taką ciasną dziurę masz?". Dno, dna, a do tego olbrzymi POV KorwinDyskusja 10:56, 7 wrz 2006 (UTC)

Nie.png

Usunąć:

Tak.png

Zostawić:

  • ᒦᓂᐊ 12:20, 7 wrz 2006 (UTC)
  • Nezuminie klikaj tutaj ale wypowiedzi Tadzia też sa pełne nienawiści, np. do Żydów
    A pana np. Biedronia pełne nienawiści, np. do katolików ("katofaszystów"). Więc mogę w jego usta wsadzić teksty o wieszaniu katoli na drzewach? Albo parafrazy Stalina?
  • Szoferka 22:33, 7 wrz 2006 (UTC) Precz z katolicką cenzurą!
  • Kompressor talk ankieta 11:54, 8 wrz 2006 (UTC) wtf?
  • Al CaponeAj waj! Kolokwialnie mówiąc: "No chyba kogoś pogięło!"


Dyskusja:

no jasne! I w ramach tego protestu zachowamy tu każde antyklerykalno-antyrydzykowe gówno, choćby nie wiem jak denne było (vide Volvo - tam też pisałaś o "katocenzurze"), ważne by walczyć z katocenzurą!!! To może zrobimy hasło, za przeproszeniem Tadeusz Kutas Rydzyk i wspiszemy tam, niczym w bass kilkaser razy słowo określające dzyndzelek wiszący np. u kanapy - to dopiero będzie walka z katocenzurą!!! Usuwamy jedne hasła w trybie ek "bo fekalne", a prośbę o zachowanie jakiegokolwiek chociaż dobrego smaku w walce ze złym Rydzykiem traktujemy jako cenzurę! Po raz kolejny okazuje się co stoi za wzniośle brzmiącymi hasłąmi tolerancji i neutralności światopoglądowej - nienawiść, zamordyzm i satanizm. IMHO można się wznieść ponad to i dostrzec nie tylko ataki na katolicyzm, ale i beczkę pomyj i szamba, które z tego hasła wypływa. Bo nie chodzi mi o usunięcie całego hasła (tekst o milionach słuchaczy a tysiącach datków jest IMO bardzo śmieszny i niczym szpila trafny. Nie można tego samego powiedzieć o tekstach typu:

Zniszczenie Izraela jest naszym pierwszym zadaniem!

niemal dosłowne słowa PanAdolfa

Obie królowe sztuki – internet i radio nie mają żydostwu niczego do zawdzięczenia.

parafraza - u niego było zdaje się radio i teatr

że nie wspomne o "parodii" X przykazań - może, skoro chrześcian można opluwać do woli, obraza uczuć Żydów i Muzumanów do was przemówi.. KorwinDyskusja

Ty tak poważnie z tym satanizmem? Bo mi się odbiło futrem rytualnie zadźganego kota i może to stąd...
Nie, nie uważam, żeby w tych cytatach było co złego. Gdyby nie to, że Hitler miał do dyspozycji jurnych młodzieńców germańskich, a Rydzyk ma starców, analogia między tymi panami byłaby pełna. Szoferka 06:28, 8 wrz 2006 (UTC)
bez agitacji polityczno-światopoglądowej, powrót do meritum - to hasło (nie tylko w moich oczach) to szambo - Twoje zdanie? KorwinDyskusja
Moje zdanie jest takie, żeby każdy wyciął to, co mu najbardziej nie pasuje, i będzie strona jak brylancik. Szoferka 06:21, 14 wrz 2006 (UTC)