Nonsensopedia:Szablony/odznaczenia

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Odznaczenia
Strona głównaPrzyznawanie odznaczeńLista odznaczeńOdznaczeni

Lista odznaczeń

Nadgwiazdy

Barnstar Geography Compass Rose.svg Nadgwiazda geograficzna dla zapalonego geografa, za poświęcenie w zdobywaniu trzech podgwiazdek: zagranicznej, regionalnej i pojęć geograficznych.


Gwiazda Białego Domu.png Nadgwiazda polityczna dla genialnego politologa, niebojącego się żadnego tematu związanego z polityką, za zdobycie dwóch podgwiazd: polityków i politycznych pojęć.


Interlingual Barnstar Hires.png Nadgwiazda językowa dla językoznawcy-poligloty, za zdobycie dwóch podgwiazdek: języków i pojęć językowych.
Gwiazdamuzyczna.png Nadgwiazda muzyczna dla wytrawnego muzyka, za czas włożony w zdobywanie dwóch podgwiazdek: pojęć muzycznych i muzyków.


Gwiazda Językoznawcy.png Nadgwiazda literatury dla literaturoznawcy, za pisanie o poetach i ich dziełach, za zdobycie dwóch podgwiazdek: dzieł i twórców.


CopyeditorStar7.PNG Nadgwiazda redaktora naczelnego dla wyjątkowego redaktora z talentem do wyłapywania w artykułach błędów wszelakich, za zdobycie dwóch podgwiazd: redaktora i korektora.


Barnstar-atom3.png Nadgwiazda fizyczna dla ryzyka-fizyka, za ogrom pracy przy zdobywaniu dwóch podgwiazdek: astronomicznej i pojęć fizycznych.


Barnstar rescue 05.png Nadgwiazda techniczna dla nienagannego technicznie, znającego nowinki i niebojącego się żmudnej pracy użytkownika, za zdobycie dwóch podgwiazd: talentu informatycznego i Zegarmistrza.


Designer Barnstar.jpg Nadgwiazda medali dla artysty, za wkład w medalowe archiwa Nonsensopedii i zdobycie dwóch podgwiazd: ANM i GNM.
Peace Barnstar Hires.svg Nadgwiazda sportu dla wybitnego sportowca, za pisanie o sporcie i zdobycie dwóch podgwiazd: sportu indywidualnego i drużynowego.
Bio barnstar4.png Rozgwiazda biologiczna dla biologa, znawcy roślin i zwierząt, za zdobycie dwóch podgwiazd: roślinnej i zwierzęcej.


Airborne Barnstar.png Nadgwiazda środków transportu dla gwiazdora środków transportu, za rozwijanie tej tematyki i zdobycie dwóch podgwiazd: motoryzacyjnej i transportu.


Barnstar-RoyaltyNobility.png Nadgwiazda kronikarza dla fanatyka dat za ponadprzeciętny wkład w tworzenie haseł historycznych i zyskanie gwiazdek: historycznej, biografa i militarnej.


Barnstar film 2.svg Nadgwiazda filmu i telewizji dla znakomitego recenzenta piszącego artykuły o niezakłóconym odbiorze, za zdobycie dwóch podgwiazd: kinowej i telewizyjnej.


Horror barnstar skull.png Gwiazda Ecce Homo dla usera, który odznaczył się wręcz kanibalistyczną znajomością ludzkiego ciała i psychiki, oraz ma na koncie gwiazdę medyczną i psychologiczną


Gwiazdy

Globe-barnstar2.png Gwiazda zagraniczna dla użytkownika opisującego zagranicę jak swoją własną ojczyznę.


Everglades Barnstar.png Gwiazda regionalna dla użytkownika piszącego artykuły w tematyce okołoregionalnej.


Compass barnstar.png Gwiazda pojęć geograficznych dla użytkownika opisującego pojęcia z tematu geografii.


WikiDefender Barnstar Hires.png Gwiazda historyczna dla zasłużonego Nonsensopedysty za rozwijanie haseł związanych z ogólnie rozumianą historią.


Captain Gilbert Barnstar.png Gwiazda biografa dla odznaczających się perwersyjną perfekcją w opisywaniu postaci mniej lub bardziej historycznych.


WPMH ACR (Swords).png Gwiazda militarna dla Nonsensopedysty za opisywanie broni, wojen, strategii i tego całego bitewnego stuffu.


Barnstar Handshake.png Gwiazda polityków dla użytkownika piszącego o politykach, jak o swoich znajomych.


Czerwona gwiazda.png Gwiazda politycznych pojęć dla użytkownika-entuzjasty, krzewiącego wiedzę na temat polityki wśród ogromu Nonsensopedii.


Spoken Barnstar.png Gwiazda języków dla poligloty, znawcy języków, za ich opisywanie.


Geba.png Gwiazda pojęć językowych dla językoznawcy, który nie boi się języka i wie, o co w nim chodzi.


Guitar Barnstar.png Gwiazda muzyków dla użytkownika wytrwale piszącego o muzykach lub muzycznych zespołach i ich dokonaniach.


Musicstar3.png Gwiazda pojęć muzycznych dla użytkownika namiętnie opisującego instrumenty, gatunki i różne pojęcia z dziedziny muzyki.


Guestbook barnstar.png Gwiazda dzieł literatury dla użytkownika dzielącego sie swoją wiedzą o literaturze na Nonsensopedii.


Rosetta Barnstar.png Gwiazda twórców literatury dla użytkownika dzielącego sie swoją wiedzą o poetach i innych autorach na Nonsensopedii.


Anti-censorship Barnstar.svg Gwiazda redaktora dla użytkownika z talentem, potrafiącego z beznadziejnie wyglądającego badziewia zrobić dający się czytać artykuł.
Barnstar-eraser2.png Gwiazda korektora dla użytkownika lubiącego babrać się w literówkach i innych drobnych błędach.


Barnstar-astro Hires.svg Gwiazda astronomiczna dla astronoma, za opisywanie wszystkiego, co ma jakikolwiek związek z astronomią.


Blueprint Barnstar 2.PNG Gwiazda pojęć fizycznych dla użytkownika piszącego o fizyce, fizykach itp. Olewa osiągnięcia w dziedzinie astronomii.


Barnstar-lightbulb3.png Gwiazda talentu informatycznego dla innowacyjnego i niekonwencjonalnego użytkownika, który potrafi zrobić coś z niczego.


Barnstar-of-horology-high.png Gwiazda Zegarmistrza dla wytrwałego użytkownika za żmudną pracę, oraz czas włożony w poprawienie jakości i wyglądu Nonsensopedii.


Medal.png Gwiazda ANM dla użytkownika trudniącego się w pisaniu artykułów na medal na zawołanie.


Noia 64 apps iconthemes.png Gwiazda GNM dla użytkownika trudniącego się w tworzeniu grafik na medal na zawołanie.


Sport Barnstar Hires.png Gwiazda sportu indywidualnego dla użytkownika piszącego o sportach indywidualnych i wszystkim, co z nimi związane.


Gwiazdkasportowa.png Gwiazda sportu drużynowego dla użytkownika piszącego o sportach drużynowych i wszystkim, co z nimi związane.


Barnstar nature.png Gwiazda roślinna dla użytkownika, za pisanie artykułów o niezbyt ruchomych elementach przyrody.


Barnstar for Battle of Bosworth.svg Gwiazda zwierzęca dla użytkownika wytrwale opisującego przeróżne zwierzątka.


Automotive Barnstar.png Gwiazda motoryzacyjna dla użytkownika zainteresowanego motoryzacją, który swoje zainteresowanie przelewa na serwery Nonsensopedii.


Barnstar hanging from helicopter.png Gwiazda transportu dla użytkownika chętnie piszącego o przeróżnych rodzajach transportu rozwijając Nonsensopedię.


Film Barnstar Hires.svg Gwiazda kinowa dla bywalca Hollywoodu, za trafne artykuły o filmach i aktorach.


Barnstar-tv-set.png Gwiazda telewizyjna dla telemaniaka, za opisywanie seriali, programów, stacji telewizyjnych i prezenterów.


Medicine barnastar 02.png Gwiazda medyczna dla użytkownika za artykuły pisane skalpelem o ogólnej rozumianej medycynie.


Barnstar-rotating-psychology.gif Gwiazda psychologiczna dla użytkownika, który patologicznie rozbabrał ludzką psychikę ku naszej radości.


Gwiazda gry.png Gwiazda Gry dla użytkownika, za dbanie o nonsensopedyjną Grę i rozwijanie jej stron.


Gwiazda Chemiczna.jpg Gwiazda chemiczna dla chemika, za pisanie o chemii i innych rzeczach z nią związanych.


Gwiazdadawida.png Gwiazda Dawida dla użytkownika piszącego o religii i tematach okołoreligijnych.


Barnstar bot.PNG Gwiazda gracza dla gracza, za szczere lub nieszczere pisanie o grach komputerowych i niekomputerowych.


Barnstar quill.png Gwiazda pisarza dla użytkownika-ambitnego twórcy, za rozwijanie i uświetnianie nonźródeł swoimi dziełami.


Barnstar mex gold.png Gwiazda reportera dla reportera, za wielki wkład w rozwijanie serwisu newsowego Nonsensopedii.


Dissident barnstar.png Gwiazda łowcy niewątpliwie dla łowcy, za tropienie i tępienie wandali i wandalizmów.


Contributioner barnstar.png Gwiazda matematyczna dla matematyka wybitnie opisującego zagadnienia z dziedziny matematyki.


CompensatoryBarnstar.png Gwiazda pomocnej dłoni dla dobrego duszka, który poświęca swój czas i talent na tworzenie świetnych poradników.


Bunchstar.png Gwiazda kulinarna dla użytkownika-smakosza, który zawartością swej lodówki z radością umilił humory oraz żołądki czytelnikom Nonsensopedii.


Pieczątka1.png Gwiazda licencji dla użytkownika ogarniającego wszelkie istniejące licencje i pilnującego związanego z nimi bajzlu.
Genuine barnstar.jpg Gwiazda promotora dla wytrwałego użytkownika za aktywne promowanie Nonsensopedii na innych portalach.