Nonsensopedia:Zmiana domeny (głosowanie)

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Głosowanie zamknięte, zostajemy w starej domenie. Szoferka 14:40, 25 lip 2006 (UTC)

Wikia jest od paru dni właścicielem domeny uncyclopedia.org (więcej tutaj). W związku z tym są dwie opcje: albo pojawi się możliwość przeniesienia Nonsensopedii pod adres pl.uncyclopedia.org, albo pojawi się taka konieczność. W przypadku, gdyby pojawiła się konieczność, głosowanie raczej na niewiele się zda, ale jeśli będzie to tylko możliwość, należałoby, póki czas, ustalić stanowisko w tej sprawie.

Oczywiście w przypadku zmiany domeny byłoby zrobione przekierowanie ze starej.

Korzyści ze zmiany domeną są żadne. Nie będzie Nonsensopedii w nazwie domeny, spadniemy w Google na przysłowiową mordę, poza tym Google zdeprecjonowało Uncyclopedię w rankingach (więcej tutaj) za dość banalną rzecz (podejrzenie o cenzurę na stronie w związku ze stosowaniem szablonu, w którym kolory tekstu i tła były identyczne). UnCommons na razie nie będzie, zresztą projekty Wikimedii korzystają z Commons mimo, że są w różnych domenach. W końcu: centralizacja wszystkich nieencyklopedii byłaby i tak tylko częściowa, bo wiele zrezygnowało z Wikii i rozproszyło po internecie (m.in. fińska, szwedzka i węgierska).

Uprzejmie proszę, żeby głosowanie odbyło się według zasad, które zostaną wkrótce przyklepane, tzn. żeby głosowały tylko osoby mające powyżej 500 edycji. Głosy osób, które 500 edycji nie mają, pozwolę sobie osobiście skreślać. Szoferka 08:09, 12 lip 2006 (UTC)

Za pozostawieniem (for nonsensopedia.wikia.com):[edytuj]

Za przeniesieniem (for pl.uncyclopedia.org):[edytuj]

Dyskusja:[edytuj]

No i co z tego? Przecież to jest domena na sprzedaż :) Oferty kupna, kontakt z właścicielem domeny Telefon 20:34, 16 lip 2006 (UTC)
Nonsensopedia (i w ogóle Wikia) utrzymuje się z reklam (tych po prawej stronie ekranu). Ale już pisałem (i takoż głosowałem), że zmiana domeny nie jest dobrym pomysłem... Telefon 20:49, 16 lip 2006 (UTC)
  • To wszystko przez to, że władza nie jest w rękach ludu. --Ouro 10:22, 15 lip 2006 (UTC)