Pierdolenie

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Pierdolenie roboty

Pierdolenie – czynność i zjawisko, popierdolone.

Pierdolenie słowne

Występuje tylko u ludzi, z pominięciem Bożego Narodzenia. Poprzez pierdolenie słowne człowiek ma na celu wkurwianie otoczenia, ukazując swoje bzdurne poglądy i nic nie wnoszące do danej sprawy uwagi. Może to robić zarówno w prawdziwym życiu jak również w internecie. Prowadzi to do skrajnego seksoholizmu i wtedy o takiej osobie mówimy, że pierdoli aż dudni. Przykładem takiego pierdolenia jest ten artykuł.

Pierdolenie w celu przedłużenia gatunku

Info.png Główny artykuł: Seks

Ewentualnie zaspokojenia swoich chorych żądzy seksualnych. Występuje tylko u organizmów rozmnażających się płciowo... chyba, że ktoś pączkowanie również nazywa pierdoleniem – jego sprawa. Dawniej ten rodzaj pierdolenia przez długi czas służył jedynie przetrwaniu życia, jednak obecnie, kiedy Ziemia jest przeludniona, zaczynają powstawać nowe rodzaje pierdolenia. Nie mamy tu nawet na myśli homoseksualistów, bo ci istnieją od zarania dziejów i prawdopodobnie będą istnieć do końca tego parszywego świata, natomiast ciekawsze rodzaje chorego/egzotycznego[1] pierdolenia to między innymi:

Przypisy

  1. niepotrzebne skreślić


Nuvola apps important.svg To jest tylko zalążek artykułu o czynnościach. Jeśli robisz to codziennie od lat – rozbuduj go.