Piraci z Karaibów

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
To Edzio Nożycoręki jest piratem?
Typowa fanka odtwórcy głównej roli o tym artykule
Mam pomysł(a)! Niech zrobią „Pirates of the Caraibbean 10: Revenge of My Little Pony”!!!
Bronies planują filmową przyszłość swym ulubionym kucykom w tym filmie
W sowieckiej Rosji to Karaiby są z Piratów
Radziecka inwersja o tym artykule

Piraci z Karaibów (ang.Hackers of the Kanaribean”) – seria filmów opowiadająca o hakerach piratach z XVIII w. Nikt tego nie lubi, ale ogląda się to, bo główną rolę ma tam Janek Wdepł.

Jack we własnej osobie
Mieli się pocałować, ale posnęli

Filmy z serii[edytuj]

 • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Pierdły (ang. Hackers of the Kanaribean: Fart Curse) – pewnego dnia Jack Sparrow (czyt. Jacek Wróbel) rezygnując z gry w wisielca wymyślonej przez Hiszpanów, ucieka i poznaje Willa Turnera (czyt. Bożydar Teren), który chce zdobyć rentę rękę Belli Elizabeth Swann (czyt. Ewy Szłam) i porobić z nią małe co nieco. No a wróbel chce mieć Czarną Perłę, którą mu pożyczył i jeszcze nie oddał jego pierwszy oficer.
  Jack dobiera się do Elizabeth
 • Piraci z Karaibów: Skrzynia Humorzaka (ang. Hackers of the Kanaribean: Idiot Box) – kontynuacja przygód niedzielnego pirata. Tym razem musi on spłacić dług, który zaciągnął od Dave'go Jonesa, gdy pijany przegrał z nim w karty. Tylko, że ma mały problem – kapitan Jones jest bez serca (dosłownie!), więc raczej czułe słówka nie będą na niego działać.
 • Piraci z Karaibów: Na krańcu gnata (ang. Hackers of the Kanaribean: I'm the boss) – trzeci film o Sami Wiecie Kim (nie o Tym!). Opowiada o tym jak to niby Bella... NO DOBRA!!!! Elizabeth i Will chcą go uratować. Tak na prawdę mają go w głębokim poważaniu, gdyż Will szuka swego ojca Billa Gatesa, a Elka, no cóż, a przez kogo Jacuś był w pułapce Davy'go Jonesa?
 • Piraci z Karaibów: Na niechcianych smrodach (ang. Hackers of the Kanaribean: Smelly Pants) – znowu o NIM. Tym razem nie ma Turnera i Swann, ale jest Angelika, której ojciec chce dać prezent temu kto zrobił jej niespodziankę (jak Myślicie kto to był?).
 • Pirates of the Caraibbean: Dead men tell no tales (czyt. Piraci z Karaibów: Truposze nie oglądają kreskówek) – znowu o tym człowieku. Premiera tej części jest zapowiedziana na 2017 po naszej erze.

Bohaterowie[edytuj]

 • Jack Sparrow (ur. przed I częścią, zm. w II części, zmartwychwstał w III.) – trochę dziwaczny, ale chytry pirat, który nieraz uciekał śmierdzi śmierci, bo miał w zanadrzu jakiś gejowski fajowski pomysł. Prapradziadek Edwarda Nożycorękiego.
 • Elizabeth Swann i Will Turner (ur. przed I częścią) – taka sobie para (nie)młoda.
 • Hector Barbossa (ur. przed I częścią, zm. w I części, zmartwychwstawał w II części, zm. w V części) – pierwszy oficer Sparrowa, który podpier... ukradł mu statek, a po wskrzeszeniu pomagał swojemu dawnemu wrogowi.
 • Angelika (ur. przed pierwszą częścią) – eksdziewczyna Jacka z którym rzekomo ma dziecko, córka Czarnobrodego.
 • Czarnobrody (ur. dość dawno, zm. w IV części) – ojciec wyżej wymienionej i niedoszły teść wyżej wymienionego. Zna się na czarnej Maggi magii, bo przeczytał wszystkie książki o Heńku Garncarzu.
 • Dave „Davy” Jones (ur. poza pamięcią najstarszych górali, zm. w III części) – (nie)znany pirat i hazardzista (pokonał w pokera Sparrowa), który dosłownie stracił serce dla ukochanej.
 • Joshamee Gibbs (ur. no kiedyś na pewno się urodził) – pierwszy oficer, czyli przydupas zastępca Wróbla.