Polskie Radio Program IV

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Tufutufutufutufu! Cztery Gramy! Polski rap!
Nawijka Dużego Pe
Trzy, cztery, gramy!
To również jego cytat
Czwórka – pierwsze w Polsce radio z wizjami
Samo o sobie
Błogosławieni ci co nie widzieli a uwierzyli. Radio z Wizją w pełnej krasie.

Polskie Radio Program IV – ogólnopolska (w praktyce dostępna tylko w kilkunastu miastach takich jak Krakał, , Toruń, Stettin, Katowice, Białystok, Poznań, Rzeszów, Koszalin, Kielce, Opole, Olsztyn, Ostróda, Łobez) stacja radiowa, dawna alternatywa dla żydowskiego radia Roxy FM[1].

Przed laty była to bardzo popularna stacja, lecz po tym jak prezesem został niejaki Sobala (notabene były didżej Eski) większość prezenterów przeszła do wyżej wspomnianej stacji. Stacja słynie z tego, iż po okresie, gdy na jej antenie gościło „ciężkie” granie typu Rammstein czy Disturbed, dziś jest herezją ograniczoną do dwugodzinnego pasma we wtorkowe wieczory. W międzyczasie radio zmieniło nazwę dwa razy, dwa razy spadła słuchalność i co najważniejsze – w styczniu 2011 roku ruszył epicki projekt Radia z Wizją. Jej znikoma oglądalność doprowadziła do upadku projektu po 3,5 roku od jej uruchomienia.

Prezenterzy stacji słyną z arcyciętych ripost polegających na odpisywaniu spamem na spam na fejsie i czytania na antenie wybranych opinii z twarzoknigi po przebrnięciu przez wyżej wymieniony spam typu Ojejki co teraz leci bo w radiu nie pokazują obrazu i nie ma podpisów do teledysków? czy też CZWÓRKA kocham WAS♫♪♫♪ Radio numer jeden xDE.

Co można usłyszeć lub zobaczyć w Czwórce?

Przypisy

  1. Do upadku radia 31 stycznia 2014
  2. No jak to co? Jeśli mieszkasz na IV piętrze zrzucenie komputera z okna jest najlepszym lekarstwem na wszystkie problemy.