Rob Gardner

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Richard jest okropnie brzydki! Pasuje do nas jak ulał!
Slash o Robie

Rob Gardner – perkusista takich zespołów jak L.A. Guns i Guns N' Roses. Jeden z niewielu, któremu udało się grać w obu zespołach. Grał wraz z Axlem Rosem, Tracii Gunsem i Ole Beichem. Udało mu się nagrać tylko jedną płytkę.

W GN'R zastąpił go Steven Adler, który okazał się dużo lepszym kucharzem od niego.

Jego wkład w twórczość był niski, raczej uderzał tylko losowe bębny, przy czym nie zawsze trafiał. Nie pozwolono mu pisać tekstów, bo sam miał problemy z poprawnym wysłowieniem się po angielsku.

Osobowość

Lubił pokazywać szatana, jednak nie tak jak jego poprzednik. Często krzyczał w mikrofon niezrozumiałe słowa, co dodawało nutki odkrywania nowych horyzontów przez fanów zespołu. W kontaktach z pozostałymi członkami zespołu był bardzo dziwny – niby ich lubił, ale wódki z nimi nie chciał pić… jedynie piwo, a i to okazyjnie, raczej chlał sam, a rano miał olbrzymiego kaca. Palił może i mało, za to ćpał jak najęty. Za agresywną osobowość został odznaczony Krzyżem Zasłużonych Dla Szatana Pana

Ciekawostki

  • Wypijał dziennie więcej niż wypalił Slash;
  • Posiadał bardzo ciekawą kolekcję garów;
  • Swoją postawą potwierdzał powiedzenie, że na perkusji można zagrać dobrze nawet będąc pijanym w sztok;
  • Często jadł hamburgery, bo gdzieś wyczytał, że to pomaga na poranny ból głowy;


Crystal Clear app knotify.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny muzyki. Jeśli wytrzymasz 10 minut w słuchawkach – rozbuduj go.