Rzodkiew

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rzodkiew – czerwonawa kuleczka potocznie zwana rzodkiewką. Używana w celach żywieniowych. Zwykle kładziona na tzw. kanapki, najczęściej z wiejskim serem granulowanym.

Rodzaje kanapek z rzodkiewką (czy też z rzodkwią)

  • Kanapka z wiejskim serem granulowanym – czyli kromka produktu chlebopodobnego, na którą nakładamy naszym skalpelem masło, potem to samo robimy z serem, tylko łyżką. Potem wpierCenzura2.svg.
  • Kanapka z wiejskim serem granulowanym bez masła – to samo co wyżej, tylko bez użycia naszego przyjaciela z tłuszczu zwierzęcego.
  • Kanapka z szynką i rzodkiewką – plaster szynki na którym w różne dziwne kształty ułożone są kawałki rzodkiewki.
  • Kanapka Bill Grilla – kanapka z liśćmi dębu Grubego Henrego, które po rozłożeniu w jelitach mają wraz z rzodkiewką skłonność do wysadzania ofiary w powietrze.
  • Kanapka Pokemona – K4n4pk44aaaAAa s cZZZyM t444mmm sjĘ hc3333 :***** i Rz0000dki3333wką
  • Kanapka Wegetariańska – kanapka ze wszystkim czego normalni ludzie nie jedzą włączając to kawałki młodych owiec.

Polska, a rzodkiew

Polski rząd posiada ustosunkowany stosunek do kanapek. Nie zaobserwowano żadnego polityka który w czasie obrad rządu podjadałby nałogowo rzodkiew. Nie stwierdzono również aktów nienawiści wobec rzodkwi, m.in. napisy na murach „JeCenzura1.svg rzodkiew” lub „Rzodkiew to Cenzura2.svg”.

Atak rzodkiewkowy

Według nieoficjalnych źródeł powstaje rzodkiewkowa bomba, która ma zmieść Gabon z powierzchni ziemi. A nawet jak nie trafi to będziemy mieli uciechę. No bo kto nie lubi soczystego burdelu o wschodzie słońca?