Sławomir Nowak

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Disambug.svg Ten artykuł dotyczy polskiego polityka. Zobacz też hasła o innych osobach o tym imieniu.
Sławek po opiciu z prezydentem kolejnego sukcesu w budowie autostrad[1]
Podróż do domu, do żony. To jest zawsze sexy.
Sławomir Nowak o swoich fantazjach seksualnych
Zeszłoroczne przygotowanie do zimy oceniam na czwórkę z minusem, a w tym roku już na mocną czwórkę.
Sławek informuje, do jakiej temperatury wytrzymają tory
Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem.
Sławomir Nowak podlizuje się w wywiadzie[2]

Sławomir Nowak (ur. 11 grudnia 1974 w Gdańsku) – polski polityk, fotograf, zegarmistrz, ekspert od budowy autostrad i ekspresówek. Z Tuskiem zna się bardzo dobrze – w końcu to chłopaki z Gdańska.

Biografia

Ukończył stosunki seksualne międzynarodowe na Uniwersytecie w Gdańskim oraz zarządzanie w Gdyni. Początkowo działał w Kongresie Liberalno-Demokratycznym, gdzie poznał swojego nowego bossa, Tuska, dla którego nawet zmienił religię. Z czasem, gdy KLD przerzucił się na Unię Wolności, otrzymywał coraz lepsze pozycje w partii[3]. W 2001 roku, gdy ukształtowała się jedna z większych mafii w Polsce, trafił w jej szeregi. W latach 2007-2009 pracował jako Sekretarz Stanu w Kancelarii Donalda. Jego głównym zadaniem było odbieranie do zwykłej sekretarki kawki i podawanie jej premierowi. W 2011 roku został ministrem transportu, robiąc największy plac budowlany, który nagle się zakończył po pewnej imprezie. Gdy jednak zainteresowano się jego zegarkami, to 15 listopada 2013 podał się do dymisji.

W październiku 2016 roku uciekł na Ukrainę bojąc się ręki (prawa i) sprawiedliwości. Jest to ciekawy przypadek, gdyż jako drugi Polak w historii zaczął szukać pracy nad Dnieprem (pierwszym był wredny złodziej Balcerowicz), a z drugiej strony z Ukrainy do Polski wyemigrowało 200 tys. osób bojących się polityki Leszka. Według nieoficjalnych informacji Nowak wybuduje porządną autostradę z Kijowa do Rzeszowa, by mogło wyjechać na Zachód 2 mln mieszkańców kraju nad Dnieprem.

Zamiłowania

Poza nieukończonymi autostradami i Pendolino w magazynach, wielką pasją Nowaka są zegarki. Posiada znaczną kolekcję, w której średnia cena zegarka wynosi 30 000 zł. Złośliwi twierdzą, że pieniądze, które miały pójść na budowę A2, poszły na planowany zakup Big Bena.

Sympatia do Kluzik-Rostkowskiej

W sejmie przez pewien czas krążyły plotki o rzekomym romansie z posłanką Joanną Kluzik-Rostkowską. Świadczyć ma o tym fakt, że podczas kampanii prezydenckiej w 2010 roku Sławomir Nowak podarował jej spory bukiet kwiatów, pomimo że reprezentowała przeciwny obóz wyborczy i konsekwentnie krytykowała kandydata, którego szefem sztabu był Nowak. Ponadto po wygranych przez Bronisława Komorowskiego wyborach prezydenckich podziękował posłance za wspaniałą współpracę. Na czym owa współpraca polegała do dzisiaj, nie wiedzą nawet najbardziej wtajemniczone osoby.

Rodzina

Ma żonę i dwójkę szkrabów, ale pomimo tego szlaja się po klubach oglądając tancerki tańca erotycznego Bantustanu.

Linki zewnętrzne

Przypisy

  1. Stąd czerwone gęby
  2. Dla zainteresowanych news
  3. Zamiast zbierać papiery miał je segregować