Słupsk

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Co w teorii wiadomo o Słupsku
Dewiza Jak myślisz, zdąży się obrócić zanim dostanie z półobrotu?
Język urzędowy pariski
Ustrój geizm-genderyzm
Głowy miasta zostały urwane
Szef rządu Dyktator Robert Biedroń
Powierzchnia bliżej nieokreślona
Liczba ludności 6 000 000 000 000
Waluta Promile, procenty
Religia autorytaryzm
Hymn miejski ten sam co w Krośnie
 
Flaga Słupska
Prezydent Śłupska
Mieszkańcy Słupska, szykujcie dupska!
Nowa dewiza Słupska
Panie prezydencie, jak rzyć?
Mieszkańcy znani są z troski o swojego prezydenta

Słupsk – niegdyś zwany „Małym Paryżem Północy”, dziś po prostu „Paris Hilton”. Jest to nieprzeciętne miasto w Polsce i krajów ościennych. Mieści się tu tak zwana szkoła policji oraz miliony hipermarketów. Każdy mężczyzna może nabyć tu ból dupska dzięki nowemu prezydentowi Słupska – Robertowi Biedroniowi.

Z czego Słupsk jest znany?[edytuj]

Słupsk jest znany głównie z tego, że jest znany. Paris zafundowała miastu marną kopię Wieży Eiffla, której mieszkańcy próbują się pozbyć – zresztą, chcą się oni pozbyć również Paris.

Słupsk również słynie pod względem ilości ludzi w dresie na metr kwadratowy. Ich liczba przewyższa średnie z innych miast, nawet Warszawy![potrzebne źródło] Co się z tym wiąże, liczba rozklekotanych VW Golfów II z piszczącymi paskami oraz systemem dźwiękowym przewyższającym kilkukrotnie wartość samochodu jest bardzo wysoka. Jeśli ktoś jedzie 1/90 centymetra za Twoim zderzakiem i słychać głośne powtarzające się dźwięki, w niektórych kręgach hojnie nazywane muzyką, to możesz mieć pewność, że głowa tego osobnika jest tak wypucowana, iż odbijające się od niej światło słoneczne oślepia pilotów F15 lecących do niedalekiej bazy USA – Redzikowo City.

Polityka lokalna[edytuj]

Paris Hilton pokonała liczne kandydatki do słupskiego tronu i jest obecnie dyktatorem miasta. Wszystkie ulice i place noszą teraz imię Paris, dlatego mieszkańcy czasem mają problem z podaniem prawidłowego adresu[1].

Słupsk jako jedna z pierwszych wiosek postanowiła przeprowadzić dość specyficzny eksperyment. Oddała władzę miasta przedstawicielom klas zwierzęcych, takich jak osły, barany, małpy, czy orangutany i ktoś zapomniał im tą władzę odebrać, dzięki czemu polityka w Słupsku stoi na iście europejskim poziomie… pod względem rozrywki. Tak, niektóre decyzje ich wspaniałych mości owłosionych powodują śmiech i łzy wśród mieszkańców.

Od kilku lat Słupskowi grozi delegalizacja. Trzy okoliczne wioski: Redzikowo, Kobylnica i Bierkowo, dążą do jego unicestwienia i rozbioru. Pierwszym krokiem zmierzającym do osiągnięcia tego celu jest stopniowe zakorkowywanie słupskich ulic VW Golfami II na gaz.

Znani obywatele[edytuj]

Zobacz też[edytuj]

Przypisy

  1. W końcu niełatwo zapamiętać stucyfrowy numer budynku