Selena Gomez

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Trudno w to uwierzyć, ale to też jest Selena

Selena Gomez – słit gwiazdunia Disnej Czanel. Girlfriend Dżastinka. Aktoreczka i „piosenkarka” w jednym. Wikipedia[1] głosi, że gra ona pop punk, rock alternatywny, indie rock, ale to chyba jakieś kpiny.

Sława[2]

W 2009 wydała swój słitaśny album „całujesz i mówisz”. Podlegała Disnejowi odkąd była jeszcze małym selerem rosnącym u mamy w ogródku. „Grała” wyłącznie w disnejowskich produkcjach. Później wydała płytę „rok bez deszczu”, prawdopodobnie o tematyce suszy[3]. Jej, o zgrozo, dyskografia jest o wiele większa, jednak nie warta wymienienia…

Związek z Dżastinkiem

On niedługo miał wydać film, ona miała wydać płytę i dziwnym zbiegiem okoliczności zaloffciali się w sobie od pierwszego spojrzenia. Fanki jej bojfrenda chciały ją zabić, a on udawał, że tego nie chce. Ogólnie można porównać ich związek do tych z brazylijskich telenowel. Są ze sobą tak szczęśliwi, że od razu chce się krzyknąć „ajĆ!”.

Podsumowanie Selerkowego Lajfa

Selerka jest najbardziej znaną gwiazdunią Disneja na świecie, bo nadal gra grzeczną dziewczynkę. Podczas słuchania jej piosenek towarzyszy nam głęboka euforia. Poświęcono jej w sumie:

  • – notek na blogach na Onecie,
  • – kont fikcyjnych,
  • – okładek.

Niewiele osób może pochwalić się tak wielkimi sukcesami, co stawia Selenkę w samej czołówce rankingów Disneja[4].

Przypisy

  1. Tfu!
  2. Za przeproszeniem
  3. Na jej cerze
  4. O ile takie istnieją