Spodek

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spodek – taki mały talerz, tyle, że mniejszy od małego talerza.

  • Bez spodka:

Rozdziawiamy za bardzo usta wlewając w nie płyn, który ścieka po ściance naczynia. Odstawiając ukapane naczynie, żona/matka/siostra/dziewczyna/kurwiszon będzie syczeć, bo na stole zrobią się kółka.

  • Ze spodkiem:

Rozdziawiamy za bardzo usta wlewając w nie płyn, który ścieka po ściance naczynia. Odstawiając ukapane naczynie, żona/matka/siostra/dziewczyna/kurwiszon będzie szczęśliwa, bo na stole nie ma kółek! To naprawdę wspaniałe!

Wynalezienie

Kobiety syczały na chłopów, bo zostawiali kółka na stołach, jak pili kawę. Tales z Miletu, wynalazca talerzy miał dość zawodzenia żony i dłutem obrobił jeden ze swych wyrobów, na którym stawiał potem kubek z kawą. Dla świętego spokoju.

Ciekawostki

  • Czasem, kobiety mogą się zirytować za nocne pijaństwo. A, że spodki są lekkie i aerodynamiczne, i zawsze są pod ręką, występuje wówczas zjawisko znane jako latający talerz (strzeżcie się!). Pewnego dnia taki jeden spodek wyleciał przez okno mieszkania pana Stacha. Spodek zaSłuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował ten niegodny fragmentł jak dziki wół i wylądował w USA. Od tamtej pory ludzie wierzą w Gwiezdne Wrota i flotę Asgardu.
  • Od spodków tańsze są papierowe podstawki. Ale spodki są ładniejsze i bardziej ekstra.
  • Spodki łatwo się tłuką, bo zwykle są ze szkła.
  • Spodki są łatwe w użyciu, bo wymagają zerowej inteligencji w obsłudze. Wot, wyjąć ze zlewu, przetrzeć, jak brudny, położyć na stole i odkładać na niego szklankę.