Trzeci multipleks naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Trzeci multipleks naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce, multipleks TVPiSu – multipleks, na którym znajduje się większość programów TVP, mianowicie:

Mimo to, że TVP nadaje dziewięć kanałów poprzez DVB-T, to tylko osiem[1] z nich jest w „ich” multipleksie, ostatni z nich – TVP ABC – znajduje się w innym multipleksie. Z tego względu, na tym kanale puszczane są pornosy. Jego umieszczenie świadczy o bezdzietności Jacka Kurskiego ze względu na propagowanie przez ten kanał ideologii pięćsetplus.

Ciekawostki

  • Przy próbie zaniechania odbierania multipleksu zjawią się natychmiast Oni, Jarosław Kaczyński oraz technicy policyjni, którzy zabiorą dekoder. W zamian otrzymasz dekoder sygnowany logiem PiS, w którym za włączenie TVN[2] grozi jego wybuch.

Przypisy

  1. Normalnie multipleks mieści 8 kanałów w SD. Ale skoro 3 są w HD, to tak naprawdę w sumie z programowych ośmiu zrobiło się jedenaście
  2. Prawdopodobnie to dotyczy również innych kanałów nie-TVP z wyjątkiem Rydzyk TV


Crystal Clear app kservices.png To jest tylko zalążek ahtykułu z dziedźyny technyky. Jeśly nie posiadasz żadnej wady wymowy – rozbuduj go.