Użytkownik:By Serscull/Ankieta

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ta ankieta może nie jest nieśmieszna i nieciekawa jak nie myślę, ale jeśli uważasz że nie, to zrób tak, żeby tak nie było.

Ankieta ogólna

Numerek 1. Twój znany (albo i nie) nick. 2. Twoja ulubiona gra-hit, gra-niehit, albo coś itpe. 3. Kiedy Nonsensopedia ci się znudzi(ła)? 4. Twoje typowe wyrażenie na "tak" i "nie"? 5. A po co tu się wpisujesz?
1 Serscull Gra:Gra, RuneScape, Lineage 2 Dawno - ruszyło od nowa. "Taa...", "okej", albo "Nom/"No co ty?", "Łeeee!" Dla jaj M&M's'ów.
2 ŁukaszSkOmEnTuJeSh? Mafia! He? Mordka.png Wiadomo.
Pff.
Bo moja wieża nie przynosi mi dochodu Mordka.png
3 ᒦᓂᐊ FM (wcześniej CM) ?! Mordka.png „Aha”; Mordka.png; „no”; „yhm”. Żeby było śmiesznie.
4 Adrian Rzepiszcznawijaj Civilization IV Dawno, idę siłą rozpędu ;-) Yo homies Wiedziony owczym pędem...
5 WicomicoPocztexWłaściwie to Vivatte Civilization IV. Poważnie. Dą? "Ee?" Mordka.png Bo nie mam czego robić, trafiłem tu z IRC-a.
6 Misiek XCV Colobot We wrześniu. Jak będę miał naukę. No... Jo..., Nie... Bo ty w tym momencie wyłapujesz wandali.
666 7 Można śmiesznie, ale po kolei. Tylu użytkowników to jeszcze nie mamy. –Cerber–Kim jesteś i dlaczego mnie nie cierpisz? Popchnij-pociągnij przy flirtach z Emo girls. Jak znajdę tą jedyną emo girl. "yep" (ew. "taktoczna") i "Niet" (ew. "nu"). Bo chciałbym przelecieć Avril Lavigne (she's so sweety emo!), i ty pewnie też.
Eight Wasilij Hrabia Ƶygutek Europa Universalis 2, o! No... Nie sądze... Albo może... Trudno jest przeczytać 6000 artów... "Tak" i "nie". A chuj cię to obchodzi?
9. E ł E k Kiedyś Football Manager, teraz straciłem rachubę. O godzinie za pięć pięć po piątej, w piątek. „Nie” i „tak”. Bo postanowiłem z wieczora ponabijać edycji.
10. CoNTiNuOsKWWFP AC Na razie nigdy. "Może być" albo "lul3". Założyłem się z kolegą.
11.  niestety  UT CS i Cave Story ?? Yhy(to mruknięcie) i Nie O to samo chciałbym się zapytać.
12 Michael Jackson Moonwalk! Nie moge się zdecydować - Spore, Freelancer, GTA, Wiedźmin ;D naprawde nie wiem xD WTF!? A nie powiem Mordka.png Sam nie wiem xD
Trinadcat' Feliks Dzierżyński Mafia i BioShock Jeszcze mi się nigdy nie znudziła. "Zdecydowanie tak" i "Nie sądzę". Bo prosiłeś. Zresztą, jak bym natrafił przez przypadek, to też bym się wpisał.
14 chyba Emdeggergadajka Champonship Manager Gdy odejdę, będzie to znak, że mi się znudziła. "Tak" - jak najbardziej, może być, ku chwalę Lenina; Nie – nie. Boś mnie molestował na IRCu.
56452 dyń 20:45, paź 1, 2012 (UTC) Ludzki żywot Już jakiś czas temu. Aha, mhm, interesujące... Bo mi się nudzi.
¼ Wishnia Nie mam. Jeszcze mi się nie znudziła. Mhm.
Nie.
Bo nie mam nic do roboty.
90210 Daewoo Tico Aktualnie Team Fortress 2, chociaż darzę wielkim sentymentem Vice City, Mafię, Jedi Academy i Poważnego Sama Jak tylko porzucę mój plan jeden miesiąc – jeden artykuł Aha
Nope
Chcę dostać nagrodę Złotej Łopaty za Odkop Miesiąca

A co do wyników, to wpisz jak potrafisz!

Ankieta Nonsensopedysty

Numerek ID Co sądzisz o Antynonsensopedii? Czy uważasz, że wandale są do kitu? Dlaczego? Ulubione hasło? Grafika?
1 Serscull Wandale i Emo - nikt ich nigdy nie zrozumie. Nom. To pytanie jest tak proste, że zostawia się je czytelnikowi. Palenie czarownic, Teoria filmowej rzeczywistości, Radziecka inwersja Stereotyp, Nagi miecz, Trwam Turbo
2 Misiek XCV A co to? Wikipedia? Fajni są, bo bez nich nie mam co ek'ować. Poradnik:Jak doprowadzić współlokatora do rozpaczy, Rodzaje babć autobusowych, Sumo, Robert Mateja, Najczystszy z czystych nonsensów,... wystarczy? Informatyk w pracy, Kaczyński w młodości
3 –Cerber–Kim jesteś i dlaczego mnie nie cierpisz? J.w. Psują wystrój najnowszych tramwajów i pociągów metra w Berlinie :( San Marino, Nonźródła:Przywilej koszycki, Pies, Kot, Nadgorliwość, ...lub czasopisma... wystarczy? Grafika:Sumo na nartach.jpg, Grafika:Wsi-men.jpg, dobranoc.
4 Wasilij Hrabia Ƶygutek Udzielałem się, sporo. Bo ja wiem... Dostarczają więcej pracy na OZ... Chociaż inni się tym zajmują... Mikołaj II Romanow Jej... Nie wiem.
Pięść. E ł E k Ssie. Wandale są do kitu. Bo tak. A to argument nie do zdarcia. najczystszy z czystych nonsensów, dedukcja, teoria filmowej rzeczywistości, radziecka inwersja, wpływ muzyki na nasze życie, jak udowodnć, że nie jesteś gejem – to tylko niektóre. Ostatnio spodobały mi się te dwie – matura i test.
Siść. CoNTiNuOsKWWFP Tak jak Misiek. Nie zastanawiałem się nad tym... Są do kitu. Dlatego. Wpierdol forte
Sidim Michael Jackson Moonwalk! A co to? Za dużo sprzątania po nich Mordka.png hmmm... Fakty o twojej starej, TurboDymoMan i nie wiem co jeszcze xD No...Narazie nie mam xD
Wosiem' Feliks Dzierżyński Też się udzielałem. Z początku próbowałem na poważnie, jednak potem do akcji wkroczył Bluzgator... Aj tam, stare dzieje. Lamusy i nieszczęśliwi kretyni, którym plucie na Nonsensopedię ubarwia ich bezcelowy żywot. Wpływ muzyki na nasze życie, Armia Czerwona, Metalowcy. Nie zastanawiałem się.

Ankieta muzyka

Tym razem w konwencji:

===Nick===
♪podpis , data (jeśli ci się chce, ale szczerze w to wątpię)
<br>♪ instrument (- nerwy)
<br>♪ gatunki
<br>♪ ulubione
<br>♪ znienawidzone (- justine bieber)
<br>♪ pojęcie o teorii muzyki
<br>♪ znajomość historii muzyki

Skopiuj schemat i wypełnij. Nie wpisywać oznaczonego minusem, to już wiemy. Linki - jak chcesz.

Podobne: Test Goszy


Serscull


Serscull
Altówka i hotkeys oficjalnie, nieoficjalnie: git, trombe, gary, BB
♪ Jazz głównie, po trochu soundtrack, pop i rock
♪ jazz: Krzysztof Herdzin, Didier Lockwood, String Connection, Kroke; pop: MJ, Abba; rock: Trans-siberian Orchestra, teh white stripes; soundtrack: Morricone, polskie seriale, muzyka z RuneScape
♪ wszystko co polo, disco, techno, muzyka abstrakcyjna XX wieku, wszystkie gwiazdy, które na ten status nie zasługują
♪ Ekstremalnie wysoka, tzn. wymagana na dyplom ukończenia szkoły I stopnia plus cośtam... Ostatnio w II stopniu ja bardziej panią uczyłem niż pani mnie.
♪ j.w.

Gosza2

♪--Feliks Dzierżyński 10:57, sie 13, 2010 (UTC)
♪ Fortepian, harmonijka ustna, akordeon, wuwuzela.
♪ Klasyka w szkole muzycznej, poza szkołą muzyczną szeroko pojęta muzyka rozrywkowa.
♪ Rock & metal: GNR, SOAD, Slayer, Disturbed, . Jazz: Django Reinhardt & Stephane Grapelli, The Coasters, The Robins, The Ink Spots
♪ Disco polo, techno, bezmyślny pop, klimaty Witolda Lutosławskiego.
♪ Teorii muzyki już nie mam, w każdym razie z miałem 6. :P
♪ Uczę nauczycieli, gdy dochodzimy do XX wieku.