Użytkownik:DJ Max

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

DJ Max - (wł. ****** ****, int. Max King, ur. 18.4.1988 w Zgorzelcu) psychopata, maniak komputerowy, psychopata, pisarz, psychopata, hiphopowiec, psychopata. W wieku 7 lat wyprowadził się do Bornego Sulinowa, skąd wrócił w wieku lat 14, by w wieku lat 16 wyjechać do anglii gdzie zabija, morduje, gwałci mieszka do dziś, w mieście Newcastle upon Tyne. Twórca 11 Magicznych Przygód Kubusia Puchatka (37-48)oraz trzech cytatów na bashu.

C

Dotychczasowe artykuły napisane przeze mnie, które nie zostały skasowane przez kierowniczkę... czy... jakoś tak ;-)
Hiphopowcy
Borne Sulinowo
Dancing With Unicorns
Prokrastynacja
Poza tym większa część artykułu
Wirtualna Polska

Edycji nie liczę.

Projekt Wikipedyści Starożytne plemię zamieszkujące okolicę serwera organizacji WikiMedia. Ich celem jest zostanie samemu największą skarbnicą wiedzy. Większość kończy jak toaleta na niechciane wiadomości w stylu "a wiecie, że...".

Podział Wikipedystów Wiipedyści dzielą się na trzy grupy, każda charakteryzuje się innym podejściem do życia.

Prawdziwy wikipedysta: Codziennie odwiedza wikipedię co najmniej 7 razy. Poprawia błędy, wita nowych użytkowników. Celem życiowym jest zobaczenie artykułu nr 1.000.000. Zwykle jego kariera kończy się fałszywymi oskarżeniami Pseudowikipedysty.

Pseudo-Wikipedysta: Codziennie odwiedza wikipedię ponad 25 razy. Celem życiowym jest napisanie artykułu który nie zostanie skasowany po 5 minutach. Skanuje wikipedię jak może w poszukiwaniu "błędów merytorycznych" czyli brakujących kropek na końcu zdań, takich jak to Sukces życiowy to dla niego znalezienie DWÓCH brakujących kropek w jednym artykule. Jak już się zdarzy, KONIECZNIE musi poprawić ten karygodny błąd (nawet jeśli zdanie kończy się znakiem zapytania) a następnie zapisać to w dyskusji i poinformować wszystkich adminów o IP użytkownika który tym rażącym błędęm doprowadził Wikipedię do niemal całkowitej straty wiarygodności. Jego nick musi mieć więcej niż 10 liter, najlepiej gdy ma 2-3 wyrazy Gdy przyłapie kogoś na popełnianiu błędu, natychmiast sprawdza wszystkie artykuły i edycje. Jeśli znajdzie więcej brakujących kropek, zgłasza go jako wandala. Zwykle kończy się banem. Dla niego. UWAGA! Pseudo-wikipedysta NIE JEST wandalem. Jest osobą o niezrównowważonej psychice i jako taki powinien zostać umieszczony w zakładzie psychiatrycznym o zaostrzonym rygorze.

Wikipedysta-Sadysta: Był na wikipedii kilka razy w życiu i widział kilkanaście artykułów. Wśród znajomych próbuje uchodzić za geniusza i znawcę wszystkich tematów, z których czytał artykuły. Co chwila cytuje jakiś artykuł, bądź tak mu się wydaje. Wygłasza setki bezsenssownych teorii, oraz - o zgrozo - twierdzi że przeczytał o nich w wikipedii. Co chwila głosi nieomylność wikipedii oraz podaje ile się z niej ostatnio dowiedział. Jego ulubiona postać historyczna to Henryk Batuta.