Użytkownik:Thomas360/Fallout 4

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Fallout 4 – zapowiedziana przez Bugthesdę najnowsza odsłona serii, która (wnioskując po pierwszym trailerze) działać będzie na nowym silniku graficznym.

Okres produkcji gry[edytuj]

Gra była wyczekiwana od 5 lat, Bethesda robiła wszystko co mogła, by nie zdradzić najmniejszego szczegółu dotyczącego gry więc w gruncie rzeczy przez te lata sfrustrowani gracze nie wiedzieli nawet czy gra w ogóle powstaje czy developerzy wyłożyli na nią przysłowiową laskę. Frustrację graczy postanowił wykorzystać internetowy troll posługujący się nickiem Survivor2299, który publikował fałszywe wiadomości na temat gry, założył nawet "oficjalną" stronę internetową gry, gdy wyszło na jaw, że jest to dowcip miliony fanów zaczęły grozić mu śmiercią i wypowiadać mu Dżihad.

Serwis internetowy Kotaku opublikował w 2013 dwie kartki ze scenariusza nadchodzącego Fallouta, mogliśmy się z nich dowiedzieć, że protagonista nie będzie "niemową" tak jak samotny wędrowiec i kurier sześć, oraz, ze lokalizacją gry będzie Boston Maszeczusets (Miasto Maksa Kolonko).

Pierwszy Teaser Trailer[edytuj]

W pierwszym Trailerze zwiastującym grę widzimy kiepsko oteksturowaną, niemniej niezwykle uroczą psinę rasy owczarek niemiecki, która zwiedza zniszczony dom. W trakcie zwiedzania następują retro perspektywiczne migawki sprzed wielkiej wojny, dzięki, którym dowiadujemy się kto wspomniany dom zamieszkiwał. Trailer pokazuje też co działo się w Bostonie tuż przed pojawieniem się w mieście grzybków atomowych a także kilka lokalizacji takich jak miasto wybudowane wewnątrz stadionu baseballowego, ruiny placu Scollay Square oraz Okręt USS Constitution do którego jakiś szaleniec przyspawał rakiety .

Plotki[edytuj]

Krążą plotki, że świat gry ma być trzykrotnie większy od świata znanego ze Skyrima a więc zapewne gra uraczy nas także trzy razy większą dawką bugów. Kolejna (bardzo prawdopodobna) plotka, mówi o tym, że główną rolę w grze odegra organizacja zwana "Instytutem" powstała na zgliszczach dawnego bostońskiego MIT.