Windows 2000

Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Windows szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu.
Minister Zdrowia o tym systemie

Windows 2000 – jeden z wielu systemów wyprodukowanych przez wściekłego Billa, który miał i tak na celu sprzedać jak najwięcej sztuk i chwilę po tym zakończyć wsparcie. Nazwa systemu pochodzi od ilości błędów przez minutę. System ten posiada wiele ciekawego oprogramowania:

  • Menedżer obiektów – jak nazwa wskazuje, służy do zarządzania obiektami, można zarządzać obiektami w pokoju, lecz zamiast posprzątać, po prostu opróżni szafki.
  • Menedżer wejścia/wyjścia – program ten wyszukuje najbliższe miejsce, w którym możemy wyrzucić komputer.
  • Zarządca energii – służy do sprawdzania drogi do najbliższej elektrowni oraz do spalenia wymiany instalacji elektrycznej na całej ulicy.

Wymagania sprzętowe

Windows 2000 ma bardzo przeciętne wymagania, jak na nasze czasy.

  • 2 GB ramu (kiedyś ile tego kCenzura2.svg jest?, teraz ale słabe...).
  • Dowolny procesor, 1,5 GHz'a (kiedyś chyba się pomylili, bo my mamy 500 MHz!, teraz Dzieci Neostrady tego używają!).
  • Karta graficzna Wood+ Graphics (kiedyś co za matoły, wymagają jakiejś super-duper karty, teraz Wood+? Naprawdę? Na pewno? Mamy XXI wiek i karty o mocy 666 takich kart).
    A jednak w tym systemie da się!
  • Dysk twardy 8 GB (kiedyś «Nie można sformatować partycji, bo jest zbyt wielka» – co za gówno nam wciskają, tyle wymagają!, teraz «Brak miejsca na dysku twardym» – ta siódemka zajmuje aż 16 GB!).

Uwaga

Przed instalacją skonsultuj się ze strażakiem lub elektrykiem, gdyż oprogramowanie Microsoftu może zagrozić twojemu życiu lub zdrowiu.


Crystal Clear app klaptop.png To jest tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli klikasz szybciej niż myślisz – rozbuduj go.